Kolejowy rozkład jazdy 
2019/2020


 
Stacja Bieniów

 

Rozkład ważny od 30.08.2020 do 07.11.2020 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
10:503)   11:121) 11:222) 12:543)  13:232) 13:291) )18:506)  19:017) 19:128) 19:269)   19:485)  20:0910) Görlitz

8:011)   8:012)a)  8:233)  11:371)  11:482)a)  12:233)  15:521)  16:154) 16:155)b)

10:503)   11:121) 11:222) 12:543)  13:232) 13:291)16:496)  17:127)  17:375) 17:561)  18:506)  19:017) 19:128) 19:269) 19:485)  20:0910) Zgorzelec

8:011)   8:012)a)  8:233)   11:371)  11:482a)  12:233)  13:371)  13:502)a)  14:253)  15:521)  16:154)  16:155)b)

7:5711)   8:3212) 10:503)   11:121) 11:222) 12:543)  13:232) 13:291)16:496)  17:127)  17:375) 17:561)18:506)  19:017) 19:128) 19:269) 19:485)  20:0910)  Węgliniec 8:011)   8:012)a)   8:233)   11:371)  11:482)a)  12:233)   13:371)  13:502)a)  14:253)   15:521)  16:154)   16:155)b)  19:174)  19:175)b)  19:381)
8:011)      8:012)a)  8:223)       11:361)   11:472)a)  12:233)  13:361) 13:502)a) 14:243) 15:0915) 15:2314) 15:521)    16:154)  16:541) 17:0616)17:146) 19:174)  19:175)b) 19:381)  22:13  Zielona Góra 5:30   6:25   7:573)   8:0313)   8:3312)  9:1714)     9:3115)   10:503)   11:131)  11:232)   12:553)   13:242)  13:391)  16:496)  17:127)   17:385)   17:561)  18:506)  19:128)   19:207)  19:409) 19:485)   20:0910)
5:30        6:25        8:3212)    9:1714)    9:3115)       11:121)   13:291)     17:561)    19:128) 19:269)  20:0910) Żagań 8:011)   11:371)   13:371)   15:109)  15:248)   15:521)   16:551)   17:065)  17:144)   19:381)   22:14
5:30        6:25    7:5711)   8:3212)  9:1714)    9:3115)   10:503)   11:121) 11:222) 12:543)  13:232) 13:291)16:496)  17:127)  17:375) 17:561)18:506)  19:017) 19:128) 19:269) 19:485)  20:0910) Żary 8:011)   8:012)a)   8:233)   11:371)  11:482)a)  12:233)   13:371)  13:502)a)  14:253)   15:109)  15:248)    15:521)  16:154)   16:155)b)  16:551)   17:065)  17:144)   19:174)  19:175b)  19:381)   22:14

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO

Legenda:

1) kursuje 30 VIII - 25 IX;
2) kursuje 26 - 30 IX;
3) kursuje 1 X - 7 XI;
4) kursuje 30 IX - 7 XI;
5) kursuje 26 - 29 IX;
6) kursuje 24 - 25 X;
7) kursuje 30 IX - 23 X; 26 X - 7 XI
8) kursuje 30 VIII;  14 - 17 IX

9) kursuje 31 VIII - 25 IX od poniedziałku do soboty
oprócz 14 - 17 IX
10) kursuje 6 - 20 IX w niedziele;
11) kursuje 27 IX - 7 XI
12) kursuje 30 VIII - 26 IX
13) kursuje 27 - 30 IX;
14) kursuje 28 IX - 6 XI od poniedziałku do piątku
15) kursuje 31 VIII - 25 IX od poniedziałku do piątku
16) kursuje 26 IX - 23 X; 26 X - 7 XI;

a) W terminie 26 - 30.09.2020 wprowadzono komunikację zastępczą na odcinku Żary - Węgliniec.

b) W terminie 26 - 29.09.2020 wprowadzono komunikację zastępczą na odcinku Żary - Węgliniec.

 

 

Rozkład ważny od 14.06.2020 do 29.08.2020 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
10:482)   11:101)  12:552)  13:121)  18:502)  19:131)  Görlitz

8:011)   8:012)a)  8:233)  11:371)  11:482)a)  12:233)  15:521)  16:154) 16:155)b)

10:482)   11:101)  12:552)  13:121)  16:492)  17:291) 18:502)  19:131) Zgorzelec

8:011)   8:012)a)  8:233)   11:371)  11:482a)  12:233)  13:371)  13:502)a)  14:253)  15:521)  16:154)  16:155)b)

7:552)  7:573) 8:324) 10:482)   11:101)  12:552)  13:121) 16:492)  17:291) 18:502)  19:131)  Węgliniec 8:011)   8:012)a)   8:233)   11:371)  11:482)a)  12:233)   13:371)  13:502)a)  14:253)   15:521)  16:154)   16:155)b)  19:174)  19:175)b)  19:381)
8:011)      8:172)       11:341)    12:242)  13:361)  14:252) 15:098)  15:521)    16:152)  16:541)17:129) 19:153)   19:361)  22:17  Zielona Góra 5:30   6:25   7:573)   8:0313)   8:3312)  9:1714)     9:3115)   10:503)   11:131)  11:232)   12:553)   13:242)  13:391)  16:496)  17:127)   17:385)   17:561)  18:506)  19:128)   19:207)  19:409) 19:485)   20:0910)
5:30        6:255)        8:324)    9:176)    9:317)       11:101)   13:121)     17:291)    19:131) Żagań 8:011)   11:371)   13:371)   15:109)  15:248)   15:521)   16:551)   17:065)  17:144)   19:381)   22:14
5:30      6:255)     7:563)     8:035)     8:324)   9:176)    9:317)   10:493)    11:101)   12:563)   13:121)   16:493)    17:291) 18:503)    19:131) Żary 8:011)   8:012)a)   8:233)   11:371)  11:482)a)  12:233)   13:371)  13:502)a)  14:253)   15:109)  15:248)    15:521)  16:154)   16:155)b)  16:551)   17:065)  17:144)   19:174)  19:175b)  19:381)   22:14

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO

Legenda:
 

1) kursuje 30 VIII - 25 IX;
2) kursuje 26 - 30 IX;
3) kursuje 1 X - 7 XI;
4) kursuje 30 IX - 7 XI;
5) kursuje 26 - 29 IX;
6) kursuje 27 - 30 IX;
7) kursuje 30 VIII - 26 IX;
8) kursuje 28 IX - 6 XI od poniedziałku do piątku

9) kursuje 31 VIII - 25 IX od poniedziałku do piątku
10) kursuje 24 - 25 X;
11) kursuje 30 IX - 23 X; 26 X - 7 XI;
12) kursuje 30 VIII; 14 - 17 IX;
13) kursuje 31 VIII - 25 IX od poniedziałku do soboty
oprócz 14 -1 7 IX;
14) kursuje 6 - 20 IX w niedziele

a) W terminie 26 - 30.09.2020 wprowadzono komunikację zastępczą na odcinku Żary - Węgliniec.

b) W terminie 26 - 29.09.2020 wprowadzono komunikację zastępczą na odcinku Żary - Węgliniec.

 

 

 

Rozkład ważny od 14.06.2020 do 29.08.2020 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
10:482)   11:101)  12:552)  13:121)  18:502)  19:131)  Görlitz

8:011)    8:182)    11:341)    12:242)  15:521)   16:152)

10:482)   11:101)  12:552)  13:121)  16:492)  17:291) 18:502)  19:131) Zgorzelec

8:011)      8:183)    11:341)    12:243)  13:371)  14:263)   15:521)  16:153)

7:552)  7:573) 8:324) 10:482)   11:101)  12:552)  13:121) 16:492)  17:291) 18:502)  19:131)  Węgliniec 8:011)      8:183)       11:341)    12:243)  13:371)  14:263)    15:521)    16:153)  19:153)   19:371)
8:011)      8:172)       11:341)    12:242)  13:361)  14:252) 15:098)  15:521)    16:152)  16:541)17:129) 19:153)   19:361)  22:17  Zielona Góra 5:30       6:254)     7:563)      8:035)  
 
8:336)     9:177)     9:318)    10:493)    11:101)   12:563)    13:121)  16:493)    17:291)   18:503)    19:131)
5:30        6:255)        8:324)    9:176)    9:317)       11:101)   13:121)     17:291)    19:131) Żagań 8:011)    11:341)    13:371)    15:109)   15:521)   16:551)   17:1210)   19:371)   22:17
5:30      6:255)     7:563)     8:035)     8:324)   9:176)    9:317)   10:493)    11:101)   12:563)   13:121)   16:493)    17:291) 18:503)    19:131) Żary 8:011)    8:183)    11:341)   12:243)
 
13:371)    14:263)   15:109)   15:521)  16:153)  16:551)    17:1210)   19:153)  19:371)   22:17

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO

Legenda:
 

1) kursuje 4-29 VIII;
2) kursuje 1 VII-3 VIII;
3) kursuje 14 VI-3 VIII;
4) kursuje 6 VII-29 VIII;

5) kursuje 4 VIII;
6) kursuje 5-29 VIII;
7) kursuje 15 VI-3 VIII od poniedziałku do piątku
8) kursuje 4-28 VIII od poniedziałku do piątku

9) kursuje od poniedziałku do piątku
10) kursuje 6 VII-3 VIII;

 

 

 

 

Rozkład ważny od 15.03.2020 do 13.06.2020 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
10:483)    10:484)c)   12:543)
 12:54
4)c)   18:503)   18:504)c)
Görlitz 8:241)    8:242)a)   12:231)  
12:23
2)b)  16:151)   16:152)b)
10:483)   10:484)c)   12:543) 
12:54
4)c)  16:493)    16:494)c)  18:503)   18:504)c)
Zgorzelec 8:241)    8:242)a)   12:231)  
12:23
2)b)   14:257)   14:256)b)
16:151)   16:152)b)
7:593)   7:594)c)   10:483)
10:48
4)c)  12:543)  12:544)c)  16:493)   16:494)c)  18:503)
 18:50
4)c)
 Węgliniec 8:241)    8:242)a)  12:231)
 12:23
2)b)  14:257)  14:256)b)
 16:15
5)   16:156)b)   19:175)
 19:17
6)b)
8:241)    8:242)a)   12:233)
 12:23
4)b)  14:243)  14:244)b)
 15:20
8)g)  15:237)   16:143)  16:144)b)   17:129)  17:524)h)
19:16
3)  19:164)b)    22:1310)   22:134)i)  22:2011)
 
 Zielona Góra 5:323)  5:324)c)   6:388)  
6:47BUS
9)d)  7:595)   7:596)e)   9:1710)    9:1711)f)   10:485)
 10:48
6)e)    12:555)   12:556)e)
 16:49
5)    16:496)e)  18:517)  
18:51
6)e)
5:311)   5:312)d)  6:385)  
6:46
6)e)   9:177)    9:178)f) 
Żagań 15:2011)g)  15:2310)   17:1212)  17:53BUS6)h)  22:1313)   22:132)i)  22:2014)
5:311)   5:312)d)   6:385)
 
6:466)e)   7:595)   7:596)e)
  9:17
7)     9:178)f)  10:485)
 10:48
6)e)   12:555)  12:556)e)  16:495)    16:496)e)   18:517)
 18:51
6)e)
Żary 8:241)    8:242)a)   12:231)
12:23
2)b)   14:257)   14:256)b)
 15:20
11)g)  15:2310)   16:155)
 16:15
6)b)  17:1212)  17:53BUS6)h)  19:175)   19:176)b)     22:1313)   22:132)i)    22:2014)

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO

Legenda:
 

1) kursuje 6 IV-13 VI;
2) kursuje 1-5 IV;
3) kursuje 15-29 III; 30 III; 6 IV-13 VI;
4) kursuje 31 III-5 IV;
5) kursuje 15-29 III; 6 IV-13 VI;
6) kursuje 30 III-5 IV;
7) kursuje 15-19 III; 6 IV-13 VI;
8) kursuje 15-19 III; 7 IV-13 VI oprócz 12 IV;
9) kursuje 1-6 IV;
10) kursuje 16-19 III; 6 IV-12 VI od poniedziałku do piątku oprócz 13 IV, 1 V, 11 VI;
11) kursuje 1-3 IV;
12) kursuje 15-29 III; 6 IV-13 VI oprócz 12 IV;
13) kursuje 16-19 III; 6 IV-13 VI;
14) kursuje 15 III;

 

a) W terminie 31.03.- 05.04.2020 na odcinku
Zielona Góra - Buchałów kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

b) W terminie 30.03.- 05.04.2020 na odcinku
Zielona Góra - Buchałów kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

c) W terminie 31.03.- 05.04.2020 na odcinku
Buchałów - Zielona Góra  kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

d) W terminie 31.03. - 06.04.2020 na
całej trasie kursuje autobus
komunikacji zastępczej.

e) BUS- na odcinku Buchałów - Zielona Góra
Przewóz rowerów niemożliwy.

f) W terminie 30.03. - 03.04.2020 na odcinku
Buchałów - Zielona Góra kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

g) W terminie 30.03. - 03.04.2020 na odcinku
Zielona Góra - Buchałów kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

h) W terminie 30.03. - 05.04.2020 na całej
trasie kursuje autobus komunikacji zastępczej.

i) W terminie 30.03. - 05.04.2020 na odcinku
Zielona Góra - Buchałów kursują autobusy
komunikacji zastępczej.

 

Uwaga!
W związku z stanem zagrożenia epidemicznego w dniach 20-31.03.2020 r. niektóre pociągi zostały odwołane lub skrócono ich bieg.
Szczegółowe informacje na stronach internetowych przewoźników.

 

Rozkład ważny od 15.12.2019 do 14.03.2020 r.

Godzina przyjazdu Kierunek Godzina odjazdu
10:47   12:54    18:50 Görlitz 8:24   12:23  16:15
10:47   12:54   16:49   18:50 Zgorzelec 8:24   12:23  14:23   16:15
7:58   10:47   12:54   16:49   18:50  Węgliniec 8:24  12:23  14:23   16:15   19:17
8:23   12:22   14:23   15:22b)   16:14   17:12a)  19:16    22:13  Zielona Góra 5:31  6:38a)   7:59   9:16b)  10:47  12:55  16:49   18:50c)  18:51d)
5:31   6:37a)   9:16b)   Żagań   15:23b)   17:12a)   22:13
5:31  6:37a)  7:59   9:16b)  10:47  12:55   16:49  18:50c) 18:51d) Żary 8:24  12:23  14:23  15:23b)  16:15  17:12a)   19:17   22:13

PR - Przewozy Regionalne - POLREGIO

Legenda:
a) - kursuje codziennie oprócz 25.12.2019 i 01.01.2020
b) - kursuje od poniedziałku do piątku w dniach 07.01 - 13.03.2020
c) - kursuje w dniach 20.12.2019 - 14.03.2020
d) - kursuje w dniach 15 - 19.12.2019

 

Od 15.12.2019 r. przez Bieniów zaczął kursować pociąg pośpieszny IC - TLK "Konopnicka" relacji Zielona Góra - Wrocław - Warszawa.
Niestety nie zatrzymuje się na naszej stacji.
W kierunku na Warszawę "przelatuje" przez Bieniów około godziny 6.05, a w drodze powrotnej około 21.45

 

 

Tabela 356
Zielona Góra - Węgliniec

  Zielona Góra - Bieniów - Żary
 

Rozkład ważny od 15.12.2019 r. do 14.03.2020 r.

km

Informacja o pociągu


IC-TLK

76103
76102

 
PR-R

5660
 
PR-R

5662
 

PR-R

76203
76202
 

PR-R

77371
77370
 
PR-R

 5666
 
PR-R

77847
77846
PR-R

76321
76320
PR-R

77373
77372
1       a   b    
0

Zielona Góra

5.06 7.40 11.39 13.40 14.39 15.31 16.20 18.33 21.30
11,137

Buchałów

- 7.51 11.50 13.51 14.50 15.42 16.31 18.44 21.41
16,497

Letnica

- 7.57 11.56 13.57 14.56 15.48 16.37 18.50 21.47
18,778 Koźla Kożuchowska - 8.00 11.59 14.00 14.59 15.51 16.40 18.53 21.50
23,632 Bogaczów - 8.06 12.05 14.06 15.05 15.57 16.46 18.59 21.55
27,576 Nowogród Bobrzański - 8.10 12.09 14.10 15.09 16.01 16.50 19.03 21.59
29,854 Nowogród Osiedle 5.55 8.13 12.12 14.13 15.12 16.04 17.02 19.06 22.03
40,630 Bieniów - 8.24 12.23 14.23 15.23 16.15 17.12 19.17 22.13
45,751 Lubanice - 8.29 12.28 14.29 15.28 15.20 17.18 19.22 22.19
53,326 Żary 6:21 8.38 12.37 14.38 15.37 16.30 17.27 19.31 22.29
 
Żary o 6.22 8.39 12.38 14.38 15.38 16.36 17.33 19.32 22.29
Żagań p 6.33 > > > 15.50 > 17.45 > 22.41
Węgliniec p > 9.30 13.30 15.30   17.26   20.23 -
o > 9.38 13.36 15.36   17.37     -
Zgorzelec miasto p > 9.58 13.56 15.56   17.57     -
Zgorzelec p > 10.01 13.59 16.00   18.00     -
Görlitz p > 10.06 14.14     18.06     -
Wrocław Główny p 8.45                
Warszawa Wschodnia p 14.01                


1 - pociąg pośpieszny IC TLK "Konopnicka"
- kursuje w dni robocze i soboty
a
-
kursuje od poniedziałku do piątku w dniach 07.01 - 13.03.2020
b -
kursuje codziennie oprócz 25.12.2019 i 01.01.2020

Tabela 356
Węgliniec - Zielona Góra

  Żary - Bieniów - Zielona Góra

Warszawa Wschodnia o                 14.09
Wrocław Główny o                 19.17
Görlitz o - - -   9.07 11.07   17.10 >
Zgorzelec o - - -   9.12 11.12 15.10 17.15 >
Zgorzelec Miasto o - - -   9.15 11.15 15.13 17.17 >
Węgliniec p - - -   9.35 11.36 15.34 17.38 >
o - - 6.41   9.41 11.42 15.42 17.44 >
Żagań o 5.05 5.05 > 5.50 > > > > 21.16
Żary p 5.16 5.17 7.33 9.01 10.32 12.33 16.34 18.35 21.29
 

km

Informacja o pociągu

PR-R

77235
77234
 
PR-R

77845
77877
 
PR-R

67301
67300
 
PR-R

77237
77236
 
PR-R

5661

 
PR-R

5663

 
PR-R

67634
67635
 
PR-R

5667

 
IC-TLK

67103
67102

  a   b         1
40,906 Żary 5.16 6.23 7.44 9.01 10.33 12.40 16.34 18.36 21.30
48,481 Lubanice 5.26 6.32 7.53 9.11 10.42 12.49 16.44 18.45 -
53,602 Bieniów 5.31 6.38 7.59 9.16 10.47 12.55 16.49 18.50 -
64,378 Nowogród Osiedle 5.42 6.48 8.15 9.27 10.58 13.05 17.00 18.58 22.05
66,656 Nowogród Bobrzański 5.45 6.52 8.18 9.30 11.01 13.09 17.03 19.11 -
70,600 Bogaczów 5.49 6.56 8.22 9.34 11.06 13.13 17.07 19.15 -
75,454 Koźla Kożuchowska 5.55 7.01 8.28 9.40 11.11 13.18 17.13 19.21 -
77,735 Letnica 5.58 7.05 8.31 9.43 11.15 13.22 17.16 19.24 -
83,095 Buchałów 6.04 7.11 8.37 9.49 11.21 13.28 17.22 19.30 -
94,232 Zielona Góra 6.15 7.21 8.48 10.00 11.31 13.38 17.33 19.41 22.35

1 - pociąg pośpieszny IC TLK "Konopnicka" - kursuje w dni robocze i niedziele
a
-
kursuje codziennie oprócz 25.12.2019 i 01.01.2020
b -
kursuje od poniedziałku do piątku w dniach 07.01 - 13.03.2020
 

mk

Źródło: Internetowy rozkład jazdy, przystankowe rozkłady jazdy.

O kolei w Bieniowie
Historia kolej w Bieniowie

Archiwalne rozkłady jazdy
Strona główna