26 czerwca 2011r. Na boisku sportowym w Bieniowie odbył się Festyn Sportowy z okazji rozgrywek o „Puchar Wójta”.
W wielkim finale wzięło udział 5 drużyn, które wcześniej w drodze eliminacji wygrały swoje mecze. W rozgrywkach wzięli udział Fax Bieniów – obrońca tytułu, Sparta Grabik (IV liga), Piast Lubanice (B klasa), Mirostowiczanka Mirostowice Dolne (B klasa) oraz Błękitni Olbrachtów (B klasa). Mecze odbywały się z regułą, każdy z każdym a zdobywca największej ilości punktów wygrywał zawody. Drużyny grały po 2 x 15 minut bez przerwy, ze zmianą stron.
               Zawodników i gości przywitał Wójt Gminy Wiesław Polit oraz Anna Muła inspektor ds. kultury i sportu.
Rywalizację rozpoczął Fax Bieniów  i Sparta Grabik, główni faworyci zawodów. Mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia, Fax miał przewagę ale jej nie wykorzystał.
W czasie trwania rozgrywek nie zabrakło też innych atrakcji, dzieci miały swoje konkursy, gry i zabawy, mogły tez pojeździć kucykiem lub dorożką. Trochę starsi mogli spróbować swoich sił w zawodach strzeleckich a pozostali mogli np. zmierzyć sobie ciśnienie i zawartość cukru u specjalistów.  W przerwie między meczami odbył się konkurs o króla strzelców między wójtem, sołtysami i radnymi. Około godziny 16, w czasie kolejnej przerwy odbył się pokaz UKS Karate Seiken z Bieniowa.
Nie zabrakło straganów z zabawkami i pamiątkami, barów z piwem oraz punktów z jedzeniem.
KGW przygotowała wspaniałe pierogi, które rozeszły się szybko a Stowarzyszenie Razem upiekło pyszne ciasta.
Zawody zakończyły się po 19 oczywiście zwycięstwem Faxu, nasi zawodnicy po rozgromieniu Olbrachtowa 6:0 pewnie wygrali rywalizację i po raz piąty zdobyli Puchar Wójta.
Piłkarze odbierali Puchar i medale na scenie, przy wystrzale serpentyn i muzyce „We Are The Champions”.
Nagrody indywidualne otrzymali  Wojciech Kochanowski za najlepszego strzelca turnieju a III miejsce w tej klasyfikacji zajął Tomasz Muła.
Gdy zawodnicy zeszli ze sceny przywitał ich prysznic z szampana.
Dodatkową atrakcją zawodów był pokaz motolotniarzy. O godz. 20 wystąpiła Gwiazda Wieczoru – Zespół Voyager, na których występ przyszła spora liczba fanów.
Patronat medialny nad imprezą miała Radio Zachód. A tu możemy usłyszeć reportaż przedstawiony przez Radio Zachód.
Impreza z wszech-miar udana. Głównymi organizatorami był Urząd Gminy i Fax Bieniów ale przy organizacji owocnie pomagali OSP, KGW, Biblioteka, Sołtys i Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie Razem.

Oficjalne otwarcie.

Drużyny podczas otwarcia.

Drużyny i sędziowie podczas otwarcia.

Mecz z Spartą Grabik. Remis 0:0.

Mecz z Mirostowiczanką. Wygrana 2:1.

Mecz z Piastem Lubanice. Wygrany 2:1.

Mecz z Błękitnymi Olbrachtów. Wygrany 6:0.