28 czerwca 2009 r. na boisku sportowym Faxu Bieniów odbył się finał Pucharu Wójta.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 14 meczem o III miejsce między Faxem Bieniów a Błękitnymi Olbrachtów. Mecz odbywał się pod dyktando naszych zawodników i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:0. Zniechęceni zawodnicy Olbrachtowa poddali się i już nie wyszli na drugą połowę, tym samym nasi zawodnicy zdobyli III miejsce.
Bramki dla Bieniowa zdobywali: 3 - Kamil Rowiński, po jednej Tomasz Muła, Łukasz Kowalczewski, Krzysztof Skweres i Dawid Artymowicz.
W oczekiwaniu na mecz finałowy odbywały się gry i zabawy dla dzieci.
W meczu finałowym między Piastem Lubanice a Huraganem Lubomyśl po zaciętym meczu padł wynik 6:4.
Zdobywcą Pucharu Wójta został Piast Lubanice.

Gratulacje od Wójta Gminy.

Puchar za III miejsce odbiera Prezes Faxu.

Oprócz Pucharu nasi zawodnicy otrzymali także piłki.

Piast Lubanice po zwycięstwie 6:4 nad Huraganem Lubomyśl został zwycięzcą Pucharu Wójta.

Przed meczem o III miejsce z Błękitnymi Olbrachtów wygranym 7:0.

Mecz o III miejsce z Błękitnymi Olbrachtów wygrany 7:0.

Mecz eliminacyjny z Zorzą Kadłubia wygrany 16:0.(03.06.2009)

Oto droga naszych piłkarzy do finału.

Data Drużyny Wynik Strzelcy bramek dla Bieniowa
28.06.2009 Fax - Błękitni Olbrachtów 7:0 3 - Kamil Rowiński, 1 - Tomasz Muła, 1 - Łukasz Kowalczewski, 1 - Krzysztof Skweres, 1- Dawid Artymowicz.
24.06.2009 Huragan Lubomyśl - Fax 1:1
karne
4:3
1- Krzysztof Mierzwiak

1- Krzysztof Mierzwiak, 1 - Dawid Artymowicz, 1 - Zbigniew Januszewski.

11.06.2009 WKS Łaz - Fax 0:10 3 - Tomasz Muła, 2 - Łukasz Kowalczewski, 2 - Wojciech Kochanowski, 2 - Krzysztof Skweres, 1 - Paweł Markulak.
03.06.2009 Fax - Zorza Kadłubia 16:0 4 - Łukasz Kowalczewski, 3 - Zbigniew Januszewski, 2 - Wojciech Kochanowski, 2 - Tomasz Muła, 1 - Dawid Artymowicz, 1 - Dariusz Kaźmierczak, 1 - Dariusz Michalewicz, 1 - Norbert Kuros, 1 - Paweł Markulak.