Piknik Rodzinny "Sport to zdrowie"

15 sierpnia 2019 r. na boisku sportowym w Bieniowie odbył się Piknik Rodzinny "Sport to zdrowie".

Festyn rozpoczął się meczem piłki nożnej między Dziećmi a Rodzicami. Chętnych dzieci było dużo i każde chciało grać, rodzice mieli problem z dostaniem się pod bramkę swoich latorośli. Mecz zakończył się remisem 4:4. O zwycięstwie decydowały rzuty karne, w nich lepsze były Dzieci wygrywając 1:0.
Kapitanowie drużyn otrzymali z rąk Pani Sołtys Puchary, a wszystkie dzieci biorące udział w meczu upominki. Dodatkowo dzieci biorące udział w projekcie "Sport to zdrowie" otrzymały okolicznościowe koszulki i drobne prezenty.
Po zabawach i grach sportowych dla dzieci i rodziców rozegrano drugi mecz Kawalerowie kontra Żonaci.
W pierwszej połowie Żonaci gładko wygrywali ze swoimi konkurentami 2:0. W drugiej połowie dokonano zmian, do drużyny Mężów weszły 3 Panie. Szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Kawalerów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Kawalerów.
Bramki dla Kawalerów zdobyli: 3 - Mariusz Kaźmierczak, 1 - Michał Winnicki, 1 - Jakub Kucharski.
Dla Żonatych bramki strzelili: Ryszard Jeremicz, Jacek Kaźmierczak i Darek Kaźmierczak.

W czasie pikniku dla obecnych serwowano kiełbaski z grilla.

Organizatorem imprezy był LZS Fax Bieniów oraz Sołtys i KGW.